Kontaktní informace
Jozef Maláň
+421 0903 460 181
jozef.malan@gmail.com

Ladislav Dobranský
+421 0556 950 072
dobransky.ladislav@gmail.com

Katalog> Nakladanie vozíka

Žeriav na zdvíhanie vozíka

Žeriav na zdvíhanie vozíka

Žeriav na ľahké nakladanie invalidného vozíka do auta. Maximálna hmotnosť vozíka je do 150 kg. Žeriavik môže mať mechanické alebo elektrické otáčanie. Celé zariadenie je možné samozrejme vytiahnuť zo základne a položiť do kufra, alebo ho nechať doma.

Aretácia UNWIN

Aretácia UNWIN

Pásy Unwin rýchlo a pevne ukotvia vozík aj posádku na vozíku. Predné pásy majú nastavenú pevnú dĺžku a zadné pásy majú napínací naviják + brušný a ramenný pás.

Rampy MOVIA

Rampy MOVIA

Rampy Movia sú k dispozícii v dvoch variantách: Dvojdielne a trojdielne, montáž je realizovaná štyrmi skrutkami s rukoväťou pre ľahkú demontáž. Pomocou vzduchových tlmičou sa rampa ľahko ovláda. Celý sortiment rámp je vyrobený zo spevneného duralu bez zvárania. Špeciálne výstuhy dovoľujú zaťaženie až 300 kg. Oválne otvory prelisované v ploche umožňujú čiastočnú priehľadnosť rampy, zväčšujú tuhosť ale hlavne sú dokonalým protišmykovým prvokom aj v zimnom období.

Posuvné dvere

Posuvné dvere

Odsunutie zadných dverí výrazne uľahčuje naloženie vozíka za vodiča. Otváranie a zatváranie dverí je elektrické pomocou lineárneho motora. Mechanická konštrukcia je dostatočne pevná aj v otvorenom stave. Po zatvorení sú dvere pevne usadené v pántoch aj vo dvernom zámku. Vnútorné usporiadanie ramena aj motorčeku bolo navrhnuté tak, aby čo najmenej vadilo v interiéri auta. Úprava sa zatiaľ robí len v Pražskom servise.

RICON K

RICON K

Zdvíhacie plošiny série "K" (Klarvue) predstavujú systém skladania plošiny "napoly", ktorý zaručuje dobrú viditeľnosť situácie za vozidlom. Tento typ sklápacej dosky umožňuje použiť plošinu veľkých rozmerov a to aj pri pomerne malom vnútornom priestore vozidla.

·     kompaktný vzhľad
·     automatický systém bezpečného sklápania plošiny
·     spoľahlivosť a funkčnosť aj pri vysokom vyťažení
·     protišmyková úprava dosky
·     oceľová konštrukcia
·     12/24 V
·     ručný systém "Backup"
·     nenáročná údržba
·     nosnosť zariadenia 350 kg

Lyžiny

Lyžiny

Jednoduché a ľahko prispôsobiteľné riešenie pre nakladanie invalidného vozíka. Lyžiny sú vyrobené z duralového materiálu a preto je dvojdielna konštrukcia veľmi ľahká a pevná. Lyžiny sa neodporúčajú pri nastupovaní s osobou na vozíku.